Nabídka nemovitostí

Retail & Health Park TAZO Český Těšín

Projekt ÚSPORY ENERGIE V AREÁLU SPOLEČNOSTI 

TAZO, s.r.o. je spolufinancován Evropskou unií.


Nabízíme k pronájmu poslední komerční prostory.

Retail & Health Park TAZO Český Těšín vzniká regenerací bývalých Těšínských papíren. Nachází se v samotném centru města mezi ulicemi Bezručova, Havlíčkova a Střelniční v bezprostřední blízkosti železniční stanice a pobočky České pošty. Park TAZO s celkovou pronajímatelnou plochou 3.830 m2 tvoří z 60% ordinace lékařů a plochy pro služby, zbývajících 40% jsou ostatní plochy a obchodní prostory.

Komerční prostory a byty, Hlavní 44, Český Těšín

V současné době nejsou žádné prostory volné.

Tato zrekonstruovaná budova se nachází v centru města na ulici vedoucí ze sousedního Cieszyna. Nabízí komerční prostory podnikání v 1. NP a v dalších patrech je pak možnost pronájmu prostor k bydlení či vytvoření kancelářských prostor. Šikmé parkování je možné přímo u daného objektu nebo v přilehlých ulicích. Přímo naproti budovy se nachází i zastávka MHD.

Komerční prostory a byty, Odboje 11, Český Těšín

V současné době nejsou žádné prostory volné.

Velmi reprezentativní rohová nemovitost s pečlivě udržovanou, historickou fasádou se nachází na rohu českotěšínského náměstí vpravo od radnice. 1.NP budovy je svým dispozičním řešením vhodné pro obchodní prostory a v dalších patrech jsou prostory pro kanceláře a byty. Parkování je možné v přilehlých ulicích.

Komerční prostory, Hlavní 19, Český Těšín

V současné době nejsou žádné prostory volné.

Velmi reprezentativní rohová nemovitost s pečlivě udržovanou, historickou fasádou se nachází na ulicích  Hlavní a Odboje. V rámci této budovy jsou k dispozici komerční prostory v 1. NP. Parkování je možné podél ulice Hlavní a ostatních přilehlých ulicích. Objekt má i velice dobrou dostupnost v rámci MHD.

Komerční prostory, nám. Svobody 1142, Třinec

V současné době nejsou žádné prostory volné.

Moderní budova patřící mezi tři dominanty třineckého náměstí Svobody nabízí komerční prostory v 1. a 2. NP. V okolí budovy je dostatek parkovacích míst, stejně tak i velká koncentrace bankovních institucí, nákupních možností či ubytovacích kapacit. V blízkosti budovy se nachází zastávka MHD.